Dołącz do Business 4 Basket

ks basket 25 zdjęcie

W imieniu Klubu Sportowego „Basket 25” przedstawiamy Państwu propozycję wejścia do grona sponsorów oraz uczestnictwa w wyjątkowym programie partnerskim Business for Basket

Klub „Basket 25” istnieje od 1994 roku, promując piękną dziedzinę sportu, jaką jest koszykówka żeńska. Nasz zespół od 2013 roku jest w ścisłej czołówce ekstraklasy – zdobył w tym czasie cztery srebrne i dwa brązowe medale. W ramach swojej działalności Klub „Basket 25” stworzył ideę piramidy szkoleniowej na terenie naszego regionu. Jest to nowatorskie i wybiegające w przyszłość rozwiązanie zapewniające drogę rozwoju sportowego dla dziecka od grupy naborowej, aż do wieku seniora. Na chwilę obecną piramida zrzesza ponad 400 zawodniczek.

Zapraszając PAŃSTWA do dołączenia do grona sponsorów i członkostwa w programie Business for Basket, oferujemy możliwość zwiększenia rozpoznawalności Waszej marki, a także kreowanie odpowiedniego wizerunku firmy oraz jej promocję poprzez sport. 

Nasz projekt zrzesza wiele firm, które biznesowo współpracują ze sobą na zasadzie networkingu. Oferta to program dla przyjaciół sportu – oferuje udział w wielu atrakcyjnych wydarzeniach sportowych i imprezach okolicznościowych organizowanych przez nasz Klub.

To program dla ludzi, którzy chcą krzewić ideę ducha sportu wśród dzieci
i młodzieży oraz wspierać ich drogę rozwoju.

Jeśli jesteś zainteresowany przystąpieniem do Business 4 Basket skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Rafał Pyszka

kontakt@business4basket.pl
665 010 072