ks basket 25 karnet vip

W ramach Pakietu Premium Sponsor otrzymuję:

 1. Prawo do używania logotypu Klubu ”Basket 25”, Business for Basket oraz tytułu ,,Oficjalnego partnera” w celach marketingowo-informacyjnych Sponsora.
 2. Promocję firmy Sponsora poprzez:
  1. umieszczenie logo Sponsora na oficjalnej stronie internetowej Sponsorowanego oraz na oficjalnych fanpage’ach zrzeszonych z Klubem ”Basket 25”;
  2. umieszczenie logo Sponsora na materiałach marketingowych Sponsorowanego, w tym na kalendarzu ściennym zespołu ekstraklasy działającego przy Klubie ”Basket 25”.
  3. wyświetlanie logo firmy Sponsora na telebimie podczas wszystkich meczów rozgrywanych przez zespół ekstraklasy działający przy Klubie ”Basket 25” na Arenie przy ul. Toruńskiej 59 w Bydgoszczy (czas wyświetlania reklamy jest proporcjonalny dla wszystkich członków programu Business for Basket).
  4. wyświetlanie logo firmy Sponsora na bandach LED podczas wszystkich meczów rozgrywanych przez zespół ekstraklasy, działający przy Klubie ”Basket 25” na Arenie przy ul. Toruńskiej 59 w Bydgoszczy (czas wyświetlania reklamy jest proporcjonalny dla wszystkich członków programu Business for Basket – Pakiet Premium);
  5. Billboard reklamowy z informacją o nabyciu tytułu ,,Oficjalnego partnera” w ustalonym miejscu na terenie Bydgoszczy lub okolic;
 3. Dwa karnety VIP w specjalnej strefie wraz z cateringiem na wszystkie mecze zespołu ekstraklasy działającego przy Klubie ”Basket 25”, które rozgrywane są na Arenie przy ul. Toruńskiej 59 w Bydgoszczy.
 4. Prawo do udziału we wszystkich spotkaniach biznesowych organizowanych raz na miesiąc przez Sponsorowanego.
 5. Miejsce parkingowe w dniu meczu rozgrywanego przez zespół ekstraklasy działający przy Klubie ”Basket 25” na Arenie przy ul. Toruńskiej 59 w Bydgoszczy.